تبلیغات
حدیث ولایت - برد موشک‌های ایران به زودی به خاک آمریکا می‌رسد
حدیث ولایت
نون و القلم
 

چه نیازی به موشک است، شما که بهتر می دانید خیلی وقت هست که موشک های ما به خاک آمریکا رسیده است،شاهدش بی خوابی دولت مردان شماست،  قبول کنید مرد نیستند بلکه دروغ گویند.

شرق و غرب آمد دنیا را شرقی و غربی کرد، آن هم بلوکی اش، شاید فکر نمی کردند روزی شعار نه شرقی نه غربی بلوک آن ها را در هم شکند ، بله موشک های  انقلابی آن ها را در هم شکست فکر می کردند با اوهام لیبرالی خود با پایان دنیا و 2012 می تواند بر افکار حاکم شوند و پایان دنیا را رقم زنند، بلوک شرق رفت غربی هم می رود چون حق آمده ، باطل رفتنی است. می دانی تهاجم واقعی را انقلاب ما کرد ،انقلاب ما خواب خوش حکومت جهانی شان را به کابوس ذلتشان مبدل کرد، مگر نمی بینی مسلمانان دنیا به ما ، به امام ما ،به انقلاب ما افتخار می کنند ،زنده شده اند.

می خواستید فقط شما باشید ،می خواستید دنیا با لیبرالیسم شما به پایان برسد ، فکر می کردید که دنیا با نظم نوین شما تمام خواهد شد ، ناظم آن هم آمریکا ،اما نمی دانستید که وارث زمین شما نیستید .

انقلاب و امام وشهیدان ، خواب از سر حاکمان پراندند ، اگر هم بخوابند کابوس غرق شدن خود را چو واقعیت می بیند البته تقصیر خودشان است ، بهتر بود وقتی فیلم inception را می ساختند به اینجایش نیز فکر می کردند. 
درباره وبلاگ

نون والقلم
قسم به قلم الهی که این چنین نوشت عالم هستی را،بشناس خدایت را به نوشته هایش بدان چه از قلمش بر این عالم نمایان کرد.هو الاول والآخر هو الظاهر و الباطن
قسم به آن قلم که عالم را عالم خوب و بد کرد و خوب را از بد جدا کرد.

مدیر وبلاگ : سامان اسکندری

مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


ابزار هدایت به بالای صفحه